Vianočná besiedka, vianočné trhy

Picture-Taker-Ru8Iao
Vianoce. Sviatky, na ktoré sa teší azda každý človek na zemi, či už je dieťa alebo starý rodič. Mnohým z nás sa v mysli vybavia posledné Vianoce či oslavy Nového roka. Možno si v duchu povzdychneme, že tento krásny čas trvá len krátko. Áno, je to tak. Žijeme v uponáhľanom svete a je potrebné pozastavenie sa. Takýmto pozastavením bola aj naša vianočná besiedka, ktorá sa konala v stredu 21.12.
Žiaci sa predstavili so scénkou Ľadové kráľovstvo, dievčatá zatancovali, spievali anglické koledy a na záver za sprievodu pani učiteľky na husliach zaspievali Tichú noc.
Po besiedke si každý mohol na vianočných trhoch kúpiť darčeky pre svojich blízkych či rôzne vianočné dekorácie. Nechýbalo ani občerstvenie, pri ktorom sme si posedeli a porozprávali sa.
Ďakujeme žiakom, učiteľom a rodičom za príjemné strávené popoludnie.